Stojánkové konvektory

1 položek celkem

Cena

18981898
118981898
Stojánkový konvektor Dimplex - DX 422T
1 568,60 Kč bez DPH
1 898 Kč
Kód: DI257

Stojánkové konvektory – ECW  

Elektrické konvektory řady ECW, DX - stojánkové nebo nástěnné ? Obě řešení jsou možná  

Tyto konvektory lze totiž nainstalovat jako stojánkové - připevněním stabilních nožek (které jsou součástí balení) a umístit je pak tam, kde je zapotřebí, přenášení pak usnadňují úchytky zabudované po stranách topidla. Je ale možné je, v případě potřeby, nainstalovat i na stěnu (bez nožek) pomocí jednoduchých kovových držáků (které jsou rovněž součástí balení).

S topným výkonem 2,0 kW jsou tyto konvektory velice vhodným plnohodnotným topidlem v zimním období, ale i doplňkovým topidlem pro jarní a podzimní měsíce. Jejich výhodou je také možnost přepnutí na poloviční výkon (1,0 kW). Zabudovaný, plynule nastavitelný termostat s rozsahem +5°C až +35°C je samozřejmostí a umožňuje tyto konvektory použít i jako ochranu proti zámrazu (+5°C). Konvektory lze zapojit přímo do elektrické zásuvky 230V / 50 Hz pomocí přívodního kabelu s vidlicí (o délce cca 1,2m). Topným tělesem je kvalitní drátová topná spirála. Předností těchto topidel je i jejich nízká hmotnost a tím i snadná manipulace. 

 
Stojánkový konvektor Dimplex - ECW 937 T 

  • Tento konvektor je stejného provedení a parametrů jako typ
    Je je vybaven na čelní straně zabudovaným ventilátorem s tichým chodem - se samostatným spínačem (se světelnou kontrolkou) s možností chodu i bez topení (pouze foukání vzduchu). Tento ventilátor umožňuje tedy rychlejší vytopení prostoru v zimě a v létě pak možnost jen foukání vzduchu bez topení.
  • Barva: bílá (plášť) / hedvábně šedá (nožky, úchytky, kolečko termostatu a mřížka ventilátoru)