Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Stojánkové a nástěnné konvektory DX

1 položek celkem
Stojánkový konvektor EWT Clima ML Turbo 2kW
Tip
1 975,21 Kč bez DPH
2 390 Kč / ks

Konvektor EWT s ventilátorem zajistí rychlé, pohodlné a příjemné teplo v každé místnosti. výkon až 2kW rychlé zahřátí díky ventilátoru mobilní / lze přenášet...

Kód: 2589

Elektrické konvektory řady Dimplex DX - stojánkové nebo nástěnné ? Obě řešení jsou možná  

Tyto konvektory lze totiž nainstalovat jako stojánkové - připevněním stabilních nožek (které jsou součástí balení) a umístit je pak tam, kde je zapotřebí, přenášení pak usnadňují úchytky zabudované po stranách topidla. Je, ale možné v případě potřeby, nainstalovat i na stěnu (bez nožek) pomocí jednoduchých kovových držáků (které jsou rovněž součástí balení).

S topným výkonem 2,0 kW jsou tyto konvektory velice vhodným plnohodnotným topidlem v zimním období, ale i doplňkovým topidlem pro jarní a podzimní měsíce. Jejich výhodou je také možnost přepnutí na poloviční výkon (1,0 kW). Zabudovaný, plynule nastavitelný termostat s rozsahem +5°C až +35°C je samozřejmostí a umožňuje tyto konvektory použít i jako ochranu proti zámrazu (+5°C). Konvektory lze zapojit přímo do elektrické zásuvky 230V / 50 Hz pomocí přívodního kabelu s vidlicí (o délce cca 1,2m). Topným tělesem je kvalitní drátová topná spirála. Předností těchto topidel je i jejich nízká hmotnost a tím i snadná manipulace. 

  • Jsou i vybaveny na čelní straně zabudovaným ventilátorem s tichým chodem (model DX 422 T) - se samostatným spínačem (se světelnou kontrolkou) s možností chodu i bez topení (pouze foukání vzduchu). Tento ventilátor umožňuje tedy rychlejší vytopení prostoru v zimě a v létě pak možnost jen foukání vzduchu bez topení.
  • Barva: bílá (plášť) / hedvábně šedá (nožky, úchytky, kolečko termostatu a mřížka ventilátoru)
model DX 421 DX 422T
Výkon topení kW 2.0 2.0
šířka mm 575 575
výška mm 418 418
hloubka mm 200 200
energie V 230 230
hmotnost kg 4.1 4.3